Geçmiş Dönem Yöneticilerimiz

27 Ağustos 2019

ORTA KARADENİZ GÜMRÜK VE DIŞ TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
GEÇMİŞ DÖNEM BAŞMÜDÜRLER VE BÖLGE MÜDÜRLERİ

 

 
M. Mesut ÖĞRÜK 
16.06.1993 - 15.07.1996
23.11.1997 - 05.10.1999
Gümrükler Başmüdürü
  Doğan TAÇALAN
14.06.1993 - 01.08.2003
Gümrükler Muhafaza Başmüdürü 
     
 
Faruk KILIÇ
02.09.1996 - 24.10.1997
Gümrükler Başmüdürü
  Mehmet ŞAHİN
05.10.1999 - 26.04.2001
Gümrükler Başmüdürü
     
 
Nurhayat TALAZ 
26.04.2001 – 07.01.2004 
Gümrükler Başmüdürü
  İsmet SÖZEN
07.01.2004 - 20.07.2009
Gümrük ve Muhafaza Başmüdürü
     
 
Ali İhsan MERDANOĞLU
20.07.2009 – 14.02.2011
Gümrük ve Muhafaza Başmüdür V.
  Serkan IŞIK
14.02.2011 - 18.08.2015
Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürü
     
 
Nurullah EREM
18.08.2015 - 04.04.2019
Gümrük ve Dış Ticaret Bölge Müdürü
  Mehmet Enver KÖK
04.04.2019 - 24.07.2019
Gümrük ve Dış Ticaret Bölge Müdürü V.