Tasfiye Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Sn. Ahmet METİN'in Katılımları ile Akaryakıt Antrepolarında Uygulanan Sayaç Sistemlerine İlişkin Değerlendirme Toplantısı Düzenlenmiştir.

Tasfiye Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Sn. Ahmet METİN'in Katılımları ile Akaryakıt Antrepolarında Uygulanan Sayaç Sistemlerine İlişkin Değerlendirme Toplantısı Düzenlenmiştir

09-10 Kasım 2017 tarihlerinde Bölge Müdürlüğümüz konferans salonunda ve bağlantımız Samsun Gümrük Müdürlüğünde, Bakanlığımız Tasfiye Hizmetleri Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcısı Sayın Ahmet Metin, Uzman Yardımcısı Sayın Teoman KELEŞ, Uzman Yardımcısı Sayın Oğuz Emre YILMAZ ile Bölge Müdürlüğümüz ve bağlantılarında görevli personelin katılımları ile akaryakıt antrepolarında uygulanan sayaç sistemlerine ilişkin değerlendirme toplantısı gerçekleştirilmiştir.
 
Genel Müdür Yardımcısı Sayın Ahmet METİN, aynı zamanda Bölge Müdürlüğümüz denetimi altındaki akaryakıt antrepolarında, yapımı devam eden Bölge Müdürlüğümüz yeni hizmet binası kompleksinde ve Samsun Lojistik Köy Projesi inşaat sahasında yerinde incelemelerde bulunmuştur.