Masa Tenisi Turnuvası.

26 Ocak Dünya Gümrük Günü Etkinlikleri kapsamında, 16 Ekim 2017 ve 17 Ocak 2018 tarihleri arasında, Bölge Müdürlüğümüz ve bağlantılarında görevli personelin katılımı ile ‘Orta Karadeniz Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü Tenis Turnuvası’düzenlenmiştir.
 
         Söz konusu turnuvada birinci olan personel Hasan SIRÇA’ya kupa, plaket ve madalyasını Bölge Müdürümüz Nurullah EREM, ikinci olan personel Arif BABA’ya plaket ve madalyasını Samsun Gümrük Müdürü Muzaffer ÖZKAN, üçüncü olan personel Hasan PEHLİVAN’a plaket ve madalyasını Tasfiye İşletme Müdürü Hülya GARİP, dördüncü olan personel Hakan YİĞİT’e plaket ve madalyasını Şube Müdürü Mustafa DİNÇER takdim etmişlerdir.
 
 
1. Hasan SIRÇA
2. Arif BABA
3. Hasan PEHLİVAN
4. Hakan YİĞİT

 
*************************************************


Bölge Müdürlüğümüzce, 17 Nisan 2017 – 23 Mayıs 2017 tarihleri arasında
“2017 Çiftler Masa Tenisi Bahar Turnuvası” düzenlenmiştir.
 
Söz konusu turnuvada, birinci olan ikili Hakan DURSUN ve Orhan AKDOĞAN’a kupa, madalya ve plaketlerini Bölge Müdürümüz Sayın Dr. Nurullah EREM, ikinci olan ikili Aykut GÜMÜŞ ve Altuğ MALKOÇ’a madalya ve kupalarını Samsun Deniz Limanı Şube Müdürü Sayın Ertan KARTAL, üçüncü olan ikili Arif BABA ve Hüseyin BİLDİRİR’e madalya ve kupalarını Gümrük Müdürümüz Sayın Muzaffer ÖZKAN takdim etmişlerdir.


*************************************************


26 Ocak Dünya Gümrük Günü Etkinlikleri kapsamında, 05 Aralık 2016 ve 17 Ocak 2017 tarihleri arasında, Bölge Müdürlüğümüz ve bağlantılarında görevli personelin katılımı ile ‘Orta Karadeniz Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü Tenis Turnuvası’ düzenlenmiştir.
 
Söz konusu turnuva sonucu sıralama ise şu şekilde olmuştur:
 
1.Hakan DURSUN
2.Yunus GEDİK
3.Sedat DÜLGER
4.Hakan YİĞİT